2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Rataje
Dodane 01 maja 2024

Profesjonalne biuro rachunkowe zatrudni pomoc księgowej (studentkę)

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe poszukuje kandydata na stanowisko pomoc księgowej

Zakres obowiązków:

- kompletowanie dokumentów księgowych oraz weryfikowanie ich poprawności,

- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

- segregacja i archiwizacja dokumentów,

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie , preferowane po technikum ekonomicznym

- praktyczna znajomość obsługi komputera,

- umiejętność samodzielnej pracy i samodzielności w działaniu,

- dokładność, komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

- stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia,

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- wsparcie doświadczonych współpracowników,

- dobrą atmosferę w pracy

Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w rekrutacji jest zamieszczenie poniższej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie danych osobowych z dnia 25.05.2018.''

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 621484233