2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Pomorzany
WindowMaster24
Dodane 26 kwietnia 2024

Profesjonalne mycie obiektów | WindowMaster24

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Założona w 2020r. firma WindowMaster24 zajmująca się profesjonalnym myciem okien, myciem ciśnieniowym, myciem dachów i elewacji oraz pracami na wysokości poszukuje nowego pracownika!

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 30-40 zł brutto w zależności od rzetelności pracy i stażu. Stawka 35zł/h jest możliwa do uzyskania nawet w ciągu kilku miesięcy. W przyszłości możliwe są dalsze podwyżki. Przy myciu ciśnieniowym oraz prac na wysokości możliwe stawki rzędu 45zł/h, zakładając odpowiedni staż i nabyte doświadczenie.

  • Twój czas pracy będzie liczył się od momentu wyjazdu z bazy do jej powrotu. Wszystkie dojazdy między klientami są wliczane w czas pracy.

  • umowę zlecenie, w przypadku długotrwałej współpracy możliwa umowa o pracę

  • przeprowadzenie niezbędnych szkoleń wymaganych do pracy

  • wszelki sprzęt oraz transport

  • możliwość awansu w przypadku dobrej współpracy (menadżer, koordynator)

  • możliwość rozwoju w kierunku pracy alpinistycznej

  • uczciwe i rzetelne podejście do pracownika

  • przyjemną pracę w fajnym, młodym zespole!

Wymagamy:

  • dyspozycyjności ok. 30-40h tygodniowo, głównie w godzinach 8-16

  • zamieszkania w Szczecinie lub bliskich okolicach

  • planowanej dłuższej współpracy, nie szukamy osób chcących pracować sezonowo

  • bardzo dobrej wydolności fizycznej - praca nie jest bardzo ciężka, jednak wymaga długotrwałego wysiłku fizycznego

  • braku lęku wysokości

  • posiadania prawa jazdy kategorii B

  • uśmiechu i umiejętności rozmowy z klientem

Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy!

Nasza firma obsługuje zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz przedsiębiorstwa. Okna myjemy metodą tradycyjną - ściągaczką i barankiem oraz Water Fed - systemem mycia wodą demineralizowaną. Mycie ciśnieniowe odbywa się przy pomocy profesjonalnej myjki ciśnieniowej, której obsługa jest dość prosta. Klienci cenią nas za rzetelność, profesjonalizm i terminowość. Bardzo dbamy o to, by zadowolić każdego z naszych klientów.

Zadania:

  • profesjonalne mycie okien

  • mycie ciśnieniowe - elewacji i kostki brukowej

  • mycie wodą demineralizowaną, w tym mycie paneli fotowoltaicznych

  • prace na wysokości - alpinistyczne mycie okien, ciśnieniowe mycie dachów (opcjonalnie)

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV już teraz!

Wszelkie pytania proszę kierować poprzez Panel OLX - odpowiadamy bardzo sprawnie.

Prosimy o niedzwonienie na numer firmowy w sprawach związanych z rekrutacją. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami osobiście.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 814055473