2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Jarosław
O-I Poland
Dodane 26 kwietnia 2024

Program rozwojowy "Młody Inżynier"

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

O-I Glass, Inc. (NYSE: OI) naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest nie tylko piękne, ale również czyste, zdrowe i w pełni nadające się do recyklingu, co czyni je najbardziej zrównoważonym materiałem opakowaniowym. Wprowadzamy innowacje zgodnie z potrzebami klientów, aby tworzyć kultowe opakowania, które budują marki na całym świecie.

Globalna siedziba O-I Glass znajduje się w Perrysburgu w stanie Ohio (USA). W 69 zakładach zlokalizowanych w 19 krajach, nasza firma zatrudnia około 24 000 osób.  W 2022 roku firma O-I Glass sięgnęła przychody w wysokości 6,9 mld USD.

W Polsce nasze Huty Szkła zlokalizowane są w Poznaniu (od 1933 roku) oraz w Jarosławiu (od 1974 roku). W Jarosławiu zlokalizowane jest również Centrum Serwisowe Maszyn, które świadczy usługi serwisowania maszyn szklarskich w całej Europie.

Dowiedz się więcej o naszej firmie: o-i.com / Facebook / Twitter / Instagram / LinkedIn

Opis stanowiska

W ramach naszego Programu Rozwoju Młodych Inżynierów, naszym celem jest znalezienie najzdolniejszych talentów dla naszego zakładu. Organizacja naszej wielkości i skali potrzebuje najlepszych umysłów inżynieryjnych. Dysponujemy wieloma możliwościami dla absolwentów kierunków inżynieryjnych, wśród nich są szkolenia w naszych zakładach produkcyjnych ​w całej Europie.

Nasz 18-miesięczny program rotacyjny ma na celu przygotowanie Cię do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w O-I. Oferujemy Ci wyzwania i różnorodne możliwości rozwoju kariery. Otrzymasz od nas wsparcie przez ustrukturyzowany program nauki i rozwoju, z dostępem do różnorodnych zajęć związanych ​z pracą, poznawaniem nowych ciekawych ludzi oraz działaniami społecznymi.

Kwalifikacje

  • Niedawno ukończyłeś studia, dzięki którym uzyskałeś dyplom z energetyki, elektrotechniki, mechatroniki, automatyki lub elektroniki.

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

  • Jesteś gotowy na 18-miesięczny program, który da Ci możliwość wyjazdów i nauki w różnych zakładach O-I w całej Europie. ​

  • Posiadasz max. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe.​

Dodatkowe informacje

W O-I dostaniesz możliwość rozwoju swojej kariery zarówno w Polsce jak i zagranicą. Wierzymy, że dzięki szkoleniom, skrojonym na miarę programom rozwojowym, oraz wymianie doświadczeń między krajami, nie tylko rozwiniesz swoją karierę, ale także O-I nadąży za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów, technologiami i trendami rynkowymi. O-I to zgrany zespół specjalistów i pasjonatów w swoich dziedzinach, wspólnie pracujących i dzielących zainteresowania. Pracując w O-I, przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ szkło to najbardziej ekologiczny surowiec opakowaniowy.

Jako Pracodawca oferujemy stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 912882395