2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Tester
  5. Tester - Małopolskie
  6. Tester - Kraków
  7. Tester - Bronowice
Dodane 10 maja 2024

Program STAŻOWO-SZKOLENIOWY- Tester aplikacji (Web/mobile)

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Specjalizujemy się w realizacji innowacyjnych projektów IT, tworząc narzędzia, które umożliwiają firmom osiągnięcie wyższych standardów. Nasze wartości to elastyczność, zwinność oraz profesjonalne podejście do każdego projektu. Oferujemy możliwość stażu dla wybranych osób na okres trzech miesięcy. Przez ten okres zdobędziesz więcej doświadczenia niż przy wielu kursach, za które to Ty musisz płacić.

W związku z rozwojem naszego zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Oprogramowania Web/Mobile

Czas trwania : 3 miesięczny bezpłatny staż z możliwością zatrudnienia

Miejsce : Kraków

Obowiązki:

- Tworzenie i realizacja skomplikowanych scenariuszy testowych dla aplikacji

- Testowanie manualne aplikacji webowych i mobilnych

- Skrupulatne raportowanie błędów

- Aktywna współpraca z programistami i zespołem projektowym

- Analizowanie interakcji użytkowników z aplikacją

- Odpowiedzialność za jakość w trakcie całego projektu

- Zarządzanie defektami: badanie, raportowanie i śledzenie ich do rozwiązania

Czego możesz się po nas spodziewać?

-pracy w młodym, otwartym zespole

- Regularnych spotkań i wyjazdów integracyjnych

-opiekuna stażu, z który pomoże Ci się wdrożyć oraz będzie przekazywał Ci najlepsze praktyki

- Stabilnego zatrudnienia po okresie stażu

- Transparentnej komunikacji z zespołem

-praca w zwinnym podejściu SCRUM/ AGILE

- Pracy z narzędziami takimi jak JIRA, Confluence, BitBucket

-pracę na różnych projektach od prostych narzędzi po ogromne systemy ERP po współpracę z bankiem

Jakie są nasze oczekiwania?

- Doświadczenie zawodowe w obszarze testowania oprogramowania

- Umiejętność przeprowadzania testów manualnych

- Zdolność do pisania scenariuszy i przypadków testowych

- Doświadczenie w testowaniu API i interfejsów GUI aplikacji webowych

- Znajomość REST API

- Umiejętność pracy w metodologii Scrum

- Znajomość narzędzi Jira, Confluence, BitBucket

- Doświadczenie w tworzeniu prostych zapytań SQL

- Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w dowolnym języku skryptowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917324534