2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Wólka Radzymińska
Dodane 13 maja 2024

Programista CNC / technolog

Lokalizacja

Wólka Radzymińska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma QMP zajmująca się produkcją części do maszyn poszukuje osób do wsparcia działu produkcji na stanowisko: Programista CNC / technolog

Miejsce pracy: Wólka Radzymińska

Opis stanowiska:

  • Pisanie, generowanie programów CNC dla 3-osiowego plotera ze sterowaniem Kimla z wykorzystaniem systemu HSMWorks (przygotowanie programów parametrycznych wraz z doborem odpowiednich narzędzi oraz parametrów skrawania)

  • Pisanie, generowanie programów CNC dla 3-osiowych frezarek CNC ze sterowaniem heidenhain z wykorzystaniem systemu HSMWorks (przygotowanie programów parametrycznych wraz z doborem odpowiednich narzędzi oraz parametrów skrawania)

  • Modyfikowanie programów CNC dla istniejących produktów

  • Modelowanie bryłowe w programie SolidWorks

  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną

  • Pomiar wykonywanych detali

  • Kontrola jakości

  • Wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących procesów technologicznych w celu zwiększenia wydajności i produktywności

  • Rozwiązywanie bieżących problemów z procesami produkcyjnymi

  • Podwyższanie jakości wyrobów oraz optymalizacja produkcji

  • Tworzenie raportów pomiarowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego

  • umiejętności obsługi programów: SolidWorks, CAM (HSMWorks możemy przeszkolić), mile widziana znajomość oprogramowania Kimla

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • samodzielność oraz kreatywność

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności kandydata

  • miłą atmosferę pracy

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wólka Radzymińska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wólka Radzymińska
ID: 730443965