2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Wielkopolskie
  6. Programista - Dziećmierowo
TFP Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 10:37

Programista Dynamics AX

Lokalizacja

Dziećmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma TFP Sp. z o.o. z siedzibą w Dziećmierowie k / Kórnika jest jedną z wiodących firm w Polsce w branży produkcji tektury falistej i opakowań. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie procesów w systemie Microsoft Dynamics AX
  • Tworzenie i implementacja nowych funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics AX
  • Testowanie i migracja wprowadzonych funkcjonalności i zmian pomiędzy środowiskami
  • Utrzymanie oraz serwisu systemu Dynamics AX
  • Kontakt z klientem wewnętrznym, analitykami biznesowymi oraz zespołem IT w zakresie wsparcia i użytkowania systemu

Poszukiwane kompetencje

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Doświadczenie w pracy i administracji oraz bardzo dobra znajomość modułów Microsoft Dynamics AX 2009/2012
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem i utrzymanie Microsoft Dynamics AX
  • bardzo dobra umiejętność programowania w językach X++, .NET, T-SQL
  • doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów systemu Microsoft Dynamics AX 2009/2012
  • znajomość architektury systemu Dynamics AX 2009/2012
  • doświadczenie w administracji i optymalizacji baz danych Microsoft SQL Serwer 2008/2012
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Stabilna firma zatrudnienia
  • Współpraca w modelu hybrydowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego w wybranym przez siebie kierunku
  • Współpraca z profesjonalistami
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w języku angielskim
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego MultiSport
  • Paczki świąteczne
  • Parking pracowniczy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Szkolenia rozwojowe dla rozwoju zawodowego i osobistego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dziećmierowo,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Dziećmierowo
ID: 912638896