2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Lubelskie
  6. Programista - Opole Lubelskie
Dodane 10 maja 2024

Programista/operator maszyn CNC

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole Lubelskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby na stanowisko programisty/operatora maszyn CNC

Wymagania:

- doświadczenie przy obróbce CNC,

- znajomość programów Fusion i Inventor,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

- doświadczenie w pisaniu programów G-code,

- samodzielność na powierzonym stanowisku.

Obowiązki:

- programowanie i zbrojenie maszyn CNC tokarki/frezerki,

- obsługa maszyn CNC z posiadanego parku maszyn (maszyny typu Sinumerik),

- sprawne posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,

- wykonanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,

- optymalizacja procesów produkcyjnych,

- kontrola jakości,

- konserwacja maszyn według wytycznych.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwijania swoich umiejętności,

- dużą samodzielność na stanowisku,

- praca od poniedziałku do piątku,

- możliwa praca w systemie 1-, 2- lub 3-zmianowym (do uzgodnienia),

- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i osiąganym wynikom,

- miejsce wykonywania pracy: Opole Lubelskie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV poprzez OLX bądź na adres mailowy: zamowienia(a)foresta.pl

Lokalizacja

Opole Lubelskie,

Lubelskie

Lubelskie, Opole Lubelskie
ID: 823779865