2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Opolskie
  6. Programista - Opole
Dodane 24 kwietnia 2024

Programista PHP / Laravel | Opole | Umowa o pracę lub B2B

Wynagrodzenie

7 500 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

KIM JESTEŚMY

Specjalizujemy się w obsłudze firm działających w sektorze e-commerce. Zapewniamy doradcze, wdrożeniowe oraz serwisowe usługi IT w zakresie uruchomienia, obsługi bieżącej i rozwoju sklepów internetowych dla naszych klientów. Jesteśmy oficjalnym Partnerem technologicznym firmy Atomstore Sp. z o.o., która jest wiodącym twórcą oprogramowania e-commerce klasy premium w Polsce, oraz Partnerem Technologicznym Comarch S.A., wiodącego dystrybutora rozwiązań ERP klasy Enterprise. Wdrażamy oprogramowanie E-commerce, Systemy PIM, ERP, WMS, CRM, tworzymy dedykowane oprogramowanie (Aplikacje mobilne, Systemy POS, Integratory i łączniki API), wszystko co pozwala automatyzować i skalować biznes i procesy sprzedażowe.

KOGO SZUKAMY

Do naszego biura w Opolu szukamy Programisty (Backend Developera), z conajmniej rocznym stażem w firmie o podobnym profilu działalności. Programista w naszym zespole odpowiada głównie za integracje systemów (wymianę danych pomiędzy np. sklepem internetowym klienta a magazynem dostawcy, bramkami płatności lub kurierami).

WYMAGANE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Dobra znajomość PHP, MySql,

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git,

  • Znajomość podstawowych konceptów programowania,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git,

  • Umiejętność pisania oraz rozwijania integracji,

  • Umiejętność pisania kodu PHP zgodnego ze standardami czystego kodu,

  • Umiejętność pracy z REST Api oraz SOAP

MILE WIDZIANE KOMPETENCJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość Laravel/CakePHP lub innych frameworków PHP,

  • Znajomość relacyjnych baz danych,

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów projektowych przy użyciu logicznego i kreatywnego podejścia,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji i instrukcji wdrożenia dla powtarzalnych skryptów i rozwiązań backend,

  • Umiejętność programowania backend w oparciu o SOAP oraz API.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Programowanie prostych skryptów wymiany danych oraz skryptów automatyzujących procesy biznesowe klientów,

  • Programowanie integracji API o różnych stopniu złożoności (od prostych integracji, które wymieniają pojedyncze dane pomiędzy systemami po złożone integracje z zewnętrznymi serwisami np. Baselinker, Allegero, Przelewy24, Inpost, GetResponse, etc.),

  • Programowanie dedykowanych systemów wymiany i zarządzania danymi, w oparciu o framework Laravel,

  • Pisanie dokumentacji technicznej oraz komentowanie swojej pracy

  • Testowanie napisanych rozwiązań,

CO OFERUJEMY

  • Dobrą podstawę wynagrodzenia,

  • Przyjazną atmosferę i świetny klimat,

  • Dofinansowanie do kart multisport, ubezpieczenia i pakietów medycznych,

  • Dofinansowanie do dojazdów,

  • Możliwość budowania dodatkowego, pasywnego dochodu,

JAK APLIKOWAĆ:

Możesz aplikować poprzez serwis OLX, lub skontaktować się bezpośrednio z nami. Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Pamiętaj, żeby w swoim CV umieścić klauzulę RODO. Do zobaczenia na rekrutacji. Rekrutacja trwa do końca Maja 2024 r. (Zastrzegamy sobie prawo zakończenia rekrutacji wcześniej).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Unlimitech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Opolu, adres: ul. Ozimska 40 lok. 414, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000989808, Numer NIP: 7543352764, Numer REGON: 522961965. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 793720795