2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wałbrzych
Dodane 22 kwietnia 2024

Programista technolog CNC

Wynagrodzenie

6 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SteelBo Sp.z.o.o. Jest polską firmą produkcyjno-handlową.

Naszą główną specjalizacją jest produkcja wyrobów medycznych oraz świadczenie usług toczenia i frezowania na wysokowydajnych wieloosiowych obrabiarkach CNC.

Specyfikacja: Obróbka metali, programowanie maszyn, tworzenie technologii

Obowiązki pracownika:

·        Obsługa maszyn CNC tokarek / frezarek

·        Zapewnienie działania urządzeń CNC do produkcji różnych części we wszystkich aspektach (przeprowadzenie konserwacji maszyn, kontrola narzędzi, materiału, kontrola jakości produkcji (pomiar części), Raportowanie wyników swojej pracy.

·        Prowadzenie ewidencji wyprodukowanych wyrobów

·        Prace powiązane z konserwacją urządzeń pomocniczych.

·        Dbanie o swoje miejsce pracy.

· Umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów do osiągnięcia jak najlepszych wyników

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Wiedza techniczna z zakresu mechaniki i budowy maszyn (CNC)

·        Wysoki stopień uwagi i koncentracji, odpowiedzialność, chęć nauki i rozwoju,

·        Gotowość do pracy zmianowej

·        Znajomość sterowania Fanuc / Sinumerik (warunek konieczny)

·        Znajomość programu Edgecam

· Tworzenie programów przy pomocy Edgecam

· Tworzenie programów z pulpitu urządzenia

Warunki pracy (oferujemy):

·        Umowę o pracę

·        Elastyczny grafik

·        Stabilne wynagrodzenie

·        Praca od poniedziałku do piątku (Weekendy zawsze wolne)

Adres miejsca pracy:

Ludowa 61F, 58-304 Wałbrzych, Polska

W aplikacji prosimy załączyć klauzule RODO.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 913622291