2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Buczkowice
Dodane 02 maja 2024

programista / ustawiacz maszyn CNC

Wynagrodzenie

8 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Buczkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PREZ-METAL CNC Precyzyjna Obróbka Metali to firma branży metalowej, która powstała w 2008 roku. Posiadamy nowoczesne centra tokarskie i frezarskie. www.prezmetal.com.pl

Zakres obowiązków:

  • programowanie i obsługa maszyn CNC na powierzonym stanowisku produkcyjnym

  • wykonywanie detali na maszynie CNC zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi

  • prawidłowy dobór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy

  • nadzór procesu produkcyjnego

Nasze wymagania:

  • znajomość programowania Siemens, Fanuc, NX CAD CAM

  • doświadczenie na stanowisku programista

  • dokładność oraz sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w systemie 2-zmianowym

  • niezależne stanowisko, możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • ubezpieczenie grupowe

  • dodatek świąteczny

  • dużą możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Buczkowice,

Śląskie

Śląskie, Buczkowice
ID: 830511097