2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Bogucice
Dodane 16 kwietnia 2024

Project leader/ Lider projektu

Wynagrodzenie

9 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

· Przygotowanie oraz organizacja instalacji

· Kontrola jakości prac oraz pomoc w organizowaniu dokumentacji technicznej

· Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót

· Pomoc w nanoszeniu zmian w projektach

· Przygotowywanie pomiarów

· Kontrola prac podległych brygad

· Szkolenia pracowników

Wymagania:

· Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

· Konieczne doświadczenie w pracy z systemami Galaxy, Satel

· Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

· Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

· Konieczne doświadczenie w branży systemów alarmowych

· Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy zespołowej

Co oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

· Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej

· Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego

· Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

· Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej w europejskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku · Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, auto służbowe)

· Możliwość skorzystania z benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

· Dodatkowe benefity - trzynasta wypłata, liczne wyjścia służbowe, karty Sodexo i wiele innych

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912181877