2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Wielkopolskie
  6. Key Account Manager - Suchy Las
Nebula Exhibits Poland
Dodane 03 maja 2024

Project Manager - branża targowa

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z klientem: uzgadnianie szczegółów realizacji i wprowadzanie niezbędnych korekt oraz przekazywanie wszelkich ustaleń zespołowi;

  • negocjowanie warunków umów z podwykonawcami i klientami;

  • prowadzenie projektów budowy stoisk w najważniejszych centrach targowych na terenie Europy;

  • obsługa klienta zagranicznego tj. korespondowanie, udział w telekonferencjach;

  • dbanie o dobre relacje z klientem;

  • koordynowanie wykonania rysunków technicznych;

  • nadzorowanie montaży i demontaży stoisk w różnych lokalizacjach;

  • dokonywanie zamówień targowych;

  • przygotowywanie wycen projektów;

  • bieżąca współpraca z pozostałymi pracownikami i podwykonawcami;

  • gotowość do podróży służbowych.

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu i realizowaniu projektów;

  • wykształcenie techniczne;

  • dobra znajomości specyfiki branży;

  • doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów;

  • doświadczenie w ofertowaniu i kosztorysowaniu projektów;

  • znajomość programów AutoCad i Belisama będzie dodatkowym atutem;

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, poziom B2/C1;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność pracy z ludźmi i łatwości nawiązywania relacji;

  • kreatywność, zaangażowanie i energia w działaniu;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • kartę multisport;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę w kreatywnym zespole;

  • możliwość pracy z domu;

  • prywatne ubezpieczenie;

  • możliwość przyprowadzania swoich zwierzaczków;

  • pracę w międzynarodowym środowisku.

    Aby ułatwić nam ocenę Państwa kwalifikacji, prosimy o załączenie CV bezpośrednio na platformie OLX w odpowiedzi na ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 914711989