2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Niepołomice
Dodane 29 kwietnia 2024

Project Manager for Order Management Production

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Zadania:
  • Będziesz częścią wielofunkcyjnego zespołu, którego zadaniem jest opracowywanie przyszłych procesów, środowiska pracy, systemów informatycznych i sposobu pracy w traton w zakresie zarządzania zamówieniami i zarządzania łańcuchem dostaw
  • Odpowiedzialność za procesy, systemy i interfejsy jako Ekspert ds. zarządzania zamówieniami
  • Będziesz aktywnie pracować nad cyfryzacją i transformacją sieci produkcyjnej w ramach procesów klient – klient
  • Ścisła współpraca ze współpracownikami i interfejsami w zakładach produkcyjnych, sprzedaży, IT i zarządzaniu materiałami w międzynarodowym otoczeniu
  • Stworzenie niezbędnych warunków dla stabilnej produkcji i terminowej dostawy naszych pojazdów do klientów
  • Odpowiedzialność za utrzymanie i optymalizację kluczowych raportów i produkcyjnych KPI w celu poprawy terminowości dostaw
Wymagania:
  • Angielski – wymagany poziom C1
  • Preferowany poziom języka niemieckiego C1 będzie dodatkowym atutem
  • Ukończone studia na kierunku ekonomia, inżynieria przemysłowa, informatyka biznesowa, logistyka lub porównywalne kwalifikacje
  • Dogłębna wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zamówieniami, zarządzania łańcuchem dostaw i procesów produkcyjnych
  • Dobre zrozumienie naszych produktów
  • Bardzo dobre umiejętności przetwarzania danych (np. Microsoft Excel, Access, VBA)
  • Silne umiejętności komunikacyjne umożliwiające skuteczną interakcję z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zarówno w środowisku krajowym, jak i międzynarodowym
  • Doświadczenie w realizacji projektów, tworzeniu i wdrażaniu procesów
  • Gotowość do podróży służbowych
Oferta:
  • Praca w międzynarodowym środowisku o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne  wynagrodzenie + premia
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowy projektach
  • Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie studiów/ kursów językowych, dofinansowanie posiłków i wiele innych
  • Praca w systemie hybrydowym
Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Niepołomice
ID: 910285798