2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bronowice
Dodane 06 kwietnia 2024

Project Manager, suplementy diety

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy prężnie rozwijającym się start-upem wprowadzającym na rynek suplementy diety.

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie na rynek nowości produktowych oraz zarządzanie produktami

  • analiza konkurencyjności produktowej oraz cenowej

  • opracowywanie materiałów niezbędnych do promocji produktów

  • przygotowywanie prezentacji

  • udział w targach, konferencjach, sympozjach branżowych

  • monitorowanie działań i aktywności marek konkurencyjnych oraz przygotowywanie analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku

  • współtworzenie strategii oraz planowanie i zarządzanie kampaniami marketingowymi

  • ścisła współpraca z laboratorium, logistyką oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Project Managera lub Product Managera

  • doświadczenie w rozwoju biznesu, business development

  • wykształcenie wyższe marketingowe lub pokrewne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • nastawienie zadaniowe

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność w działaniu

  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • współtworzenie marki, którą kochają konsumenci oraz influencerzy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży suplementów diety

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (komputer, telefon)

  • pracę na podstawie umowy o pracę/zlecenie/B2B - model do wyboru przez kandydatkę / kandydata

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 866808880