2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Psie Pole
Dodane 30 maja 2024

Projekt Manager ..

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

·        Nadzór nad powierzonym kontraktem, analiza harmonogramu i postępu prac oraz bieżąca kontrola kosztów i przychodów danej inwestycji,

·        Zarządzanie zespołem pracowników (podwykonawcy, inżynierowie, projektanci),

·        Dobór firm podwykonawczych do realizacji danego projektu,

·        Odbiór robót podwykonawców i przekazywanie Klientowi,

·        Analiza dokumentacji projektowej m.in. instalacji i sieci elektroenergetycznych silnoprądowych i słaboprądowych,

·        Kontrola zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami Klienta,

·        Stały nadzór na obiektach w ramach realizowanych przez firmę projektów,

·        Prowadzenie uzgodnień technicznych oraz udział w spotkaniach branżowych z Klientem,

·        Kontrola procesu budowy w zakresie poprawności, jakości i terminowości,

·        Współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikami Robót Elektrycznych oraz z pracownikami realizującymi zlecone prace.

Wymagania:

·        Gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi inwestycjami,

·        Doświadczenie w realizacji projektów elektrycznych i teletechnicznych,

·        Obsługa programów CAD i Microsoft Office,

·        Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

·        Prawo jazdy kat. B,

·        Poszukujemy osób z minimum 5 letnim doświadczeniem,

·        Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

·        Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki,

·        Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

·        Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport),

·        Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon służbowy, laptop),

·        Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 918712747