2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 29 kwietnia 2024

Projekt manager/architekt

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Firma Libre Interior + Design świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania wnętrz. Od projektu technicznego poprzez wizualizację do wyposażenia wraz z koordynacją projektu. Jesteśmy ekspertami we wszystkich aspektach projektowania wnętrz. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, produkcji i dystrybucji wyposażenia i wykończenia wnętrz. Dzięki wieloletniej współpracy z profesjonalnymi producentami oferujemy produkty najwyższej jakości. Poszukujemy osób, które tak samo jak my kochają tworzyć wnętrza, aby dołączyły do nas i razem z nami rozwijały firmę. www.libredesign.eu Projekty wnętrz, które wychodzą spod naszej ręki to połączenie funkcjonalności i ponadczasowości z wysokim poziomem estetycznym. Każdy projekt - zarówno przestrzeni prywatnej, jak i publicznej - powstaje w zgodzie z kompromisem pomiędzy oczekiwaniami naszych klientów a naszym postrzeganiem przestrzeni. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas projekty podnosiły jakość codziennego użytkowania i dawały poczucie komfortu. Staramy się, aby dobór materiałów i estetyka we wnętrzu podkreślały indywidualizm. Potrafimy zaprojektować wnętrza, które są funkcjonalne, ponadczasowe i wykorzystują całą dostępną przestrzeń. Wiedza zdobyta podczas studiów, a także jej późniejsze zastosowanie w projektach, pozwoliło nam wypracować niepowtarzalny styl. Honorujemy klasyczne i ponadczasowe rozwiązania, ale łączymy je z najnowszymi trendami w naszej pracy. Każdy projekt to proces, który rozpoczyna się od rozmowy z klientem, aby poznać jego oczekiwania i nadać mu niepowtarzalny charakter. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Twój zakres obowiązków:

· Kompleksowe przygotowywanie dokumentów związanych z realizacją powierzonego projektu · Prowadzenie projektu od początku do końca

· Zapewnienie zarządzania projektem zgodnie ze standardami zarządzania projektami monitorowanie stanu realizacji głównych działań projektowych

· Odpowiedzialne kierowanie zespołem i przydzielonym projektem

· Odpowiedzialność za wyniki pracy zespołu i własnej

· Zapewnienie regularnego raportowania wyników

· Przestrzeganie planu czasowego i finansowego

· Zapewnienie płynnej komunikacji z generalnym wykonawcą

Nasze wymagania

· Wykształcenie: ukończone studia wyższe

· Znajomość języków obcych angielski-stopień zaawansowany

· Prawo jazdy: B

· Umiejętność czytania DWG Mile widziane

· Znajomość zarządzania projektami

· Znajomość programu AutoCAD, ArchiCAD

· Dobra znajomość prawa budowlanego

· Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie i motywujące wynagrodzenie finansowe

· przyjemne środowisko pracy w firmie rodzinnej

· praca w małym i zgranym zespole

· możliwość samorozwoju i rozwoju zawodowego

· interesujące projekty

· bycie częścią złożonego procesu od przygotowania projektów do ich realizacji

· zdobywanie doświadczenia w kilku obszarach architektury i budownictwa

· możliwość pracy przy większych projektach

· regularne budowanie zespołu

Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od projektu-realizacji.

Osoby spełniające wymagania proszę o przesłanie portfolio Zapraszam do kontaktu tylko osoby biegłe w branży budowlanej i remontowej, z udokumentowanym portfolio. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 911951209