2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Wodzisław Śląski
Dodane 23 kwietnia 2024

Projektant / Asystent projektanta

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

S-Tower Telecom aktywnie działa na rynku telekomunikacyjnym od wielu lat. Zajmujemy się budową, modernizacją oraz projektowaniem infrastruktury dla największych operatorów sieci komórkowych w Polsce. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Projektanta i/lub Asystenta Projektanta.

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Rodzaj pracy: stacjonarna / częściowo zdalna

Ilość wakatów: 2

Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie projektowaniem konstrukcji infrastruktury technicznej w tym antenowych konstrukcji wsporczych, wież i masztów, przygotowaniem dokumentacji pod budowę nowych oraz modernizacji istniejących stacji bazowych. Na tym stanowisku nabierzesz doświadczenia w wykonywaniu obliczeń statycznych, dokumentacji warsztatowych, wizualizacji, poznasz telekomunikację oraz przebieg procesu inwestycyjnego.

W zakres obowiązków zaliczają się również inwentaryzacje obiektów budowlanych, budynków, kominów, wież oraz masztów wysokich.

Istnieje możliwość odbycia praktyki semestralnej/zawodowej.

Wymagamy: wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo, konstrukcje budowlane), dobrej znajomości programów Autocad/ZWCAD (2D), MS Word i Excel,

Docenimy za: znajomość prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego, znajomości rysunku technicznego (głównie konstrukcje stalowe), znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis, Advance Steel, dużym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy: wsparcie uprawnionych projektantów, doświadczenie kierowników budowy oraz robót, wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia, system premiowy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uprawnień zarówno projektowych jak i wykonawczych czy kartę Multisport. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie pdf za pośrednictwem platformy OLX.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 666383672