2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Mazowieckie
  6. Konwencjonalna - Warszawa
  7. Konwencjonalna - Bemowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Projektant / Asystent Projektanta w branży elektroenergetycznej

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro projektowe JAMP ELEKTROENERGETYKA od 2002 r. świadczy w Warszawie usługi z zakresu projektowania i budowy sieci elektroenergetycznych WN/SN/nN, w tym stacji transformatorowych, linii kablowych i napowietrznych oraz oświetlenia. Naszą domeną jest doświadczony zespół, który zapewnia profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Z uwagi na rozbudowę biura poszukujemy Projektanta/Asystenta Projektanta w branży elektroenergetycznej.

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie projektów sieci elektroenergetycznych,

  • koordynacja projektowa z Klientem i Zakładem Energetycznym,

  • realizacja uzgodnień technicznych i prawnych oraz uzgodnień międzybranżowych,

Wymagania:

  • podstawowa znajomość zasad projektowania sieci elektroenergetycznych,

  • znajomość prawa budowlanego oraz norm technicznych,

  • znajomość środowiska AutoCAD,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • biegła znajomość języka polskiego,

  • wykształcenie wyższe branżowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system premiowy: premie roczne/uznaniowe,

  • ciekawą i ambitną pracę przy zróżnicowanych projektach elektroenergetycznych,

  • rozwój oraz możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych,

  •  udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach branżowych,

  • wyjazdy integracyjne, eventy firmowe,

  • benefity: dofinansowanie karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 904567456