2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Mogilno
Dodane 24 kwietnia 2024

Projektant Branży Budowlanej | Geoprestige Sp. z o.o.

Lokalizacja

Mogilno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalnaRekrutacja online

Firma Geoprestige Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisku Projektant Branży Budowlanej

Zakres obowiązków na stanowisku Projektant Branży Budowlanej:

  • Opracowywanie projektów budowlanych w branży konstrukcyjno-budowlanej i architektonicznej w oparciu o aktualne przepisy oraz standardy budowlane dla obiektów budowlanych,

  • Opracowywanie dokumentacji oraz rysunków wykonawczych i warsztatowych,

  • Uzgodnienia rozwiązań z inwestorami na etapie projektowania,

  • Uzgodnienia międzybranżowe,

  • Inwentaryzacje budynków,

  • Pomoc przy sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Minimum roczne doświadczenie jako projektant lub na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie branżowe związane z zawodem bądź pokrewne.

  • Biegła obsługa komputera, w tym programów: AutoCad lub ArCADia.

  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy.

  • Chęć do pracy i samorozwoju.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Dbamy o naszych Klientów i chcemy zapewnić, że u nas znajdą to czego szukają.

  • Jesteśmy skoncentrowani na realizacji niestandardowych projektów, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

  • Stawiamy na ludzi ambitnych i odważnych, którzy chcą pomóc rozwijać naszą firmę.

  • Wspieramy inicjatywę i pomysłowość.

  • Umożliwiamy pracę w elastycznych godzinach.

  • Zapewniamy miłą atmosferę oraz pracę wśród młodych i ambitnych osób.

  • Zapewniamy darmowe sesje tlenoterapii w komorze hiperbarycznej.

  • Zapewniamy elastyczny czas pracy.

    forms.gle/KwrCbnEr9JSWhCWH8 - formularz rekrutacyjny

Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego poprzez Google Forms (link powyżej lub przycisk aplikuj), przesłanie CV lub bezpośredni kontakt z nami.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Mogilno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mogilno
ID: 739621611