2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Błaszki
Dodane 14 maja 2024

Projektant branży hydrotechnicznej

Lokalizacja

Błaszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Grupa Pietrucha to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo, działające w branży inżynierii lądowej i wodnej.

W związku z rozwojem firmy, zatrudnimy osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: Błaszki

 Główne zadania:

  • Przygotowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, technologicznych w zakresie obiektów budowlanych w oparciu o obowiązujące przepisy.

  • Analizowanie i ocena wykonalności projektów.

  • Przygotowywanie kosztorysów inwestycyjnych.

  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami inwestycyjnymi.

  • Koordynowanie/weryfikacja prac projektowych oraz reprezentowanie firmy w kontakcie z podwykonawcami, urzędami i instytucjami odpowiedzialnymi za nadzór nad realizacją projektów.

  • Monitorowanie postępu prac budowlanych i dbanie o zgodność realizacji z wymaganiami i przepisami i standardami branżowymi.

  • Zarządzanie zespołem, a także współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo wodne, budownictwo hydrotechniczne).

  • Doświadczenie zawodowe: min. 5 lat pracy, w tym 2 lata przy projektowaniu inwestycji/obiektów z w/w  zakresu.

  • Dobra znajomość j. angielskiego mile widziana.

  • Biegła znajomość programów wspierających projektowanie (CAD, inne).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Pracowitość i umiejętność pracy w zespole.

  • Silna motywacja.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, będącym częścią grupy rodzinnych firm z ponad 60-letnią historią, o zasięgu międzynarodowym,

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach.

  • Samodzielne stanowisko umożliwiające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Błaszki,

Łódzkie

Łódzkie, Błaszki
ID: 918233933