2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rawicz
  6. Pozostałe oferty pracy - Sarnowa
dBP Products
Dodane 23 kwietnia 2024

Projektant branży konstrukcyjno – budowlanej

Lokalizacja

Rawicz, Sarnowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma dBP Products Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Kamienistej 4 poszukuje pracowników do pracy w Dziale Budowlanym na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • opracowanie dokumentacji projektowej na etapach  koncepcji,  projektów budowlanych  i wykonawczych,

  • opracowywanie rysunków warsztatowych. i  montażowych,

  • wykonywanie kosztorysów budowlanych,

  • wykonywanie inwentaryzacji budowlanych,

  • przygotowywanie wniosków do urzędów na różnych etapach procesu  inwestycyjnego

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi programów AutoCad lub ZW-CAD oraz  Robot lub RM-Win

  • umiejętność tworzenia kosztorysów budowlanych ,

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu,

  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,

  • mile widziane uprawnienia budowlane

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w dynamicznym  zespole,

  • pracę  nad  projektami różnorodnych obiektów,

  • możliwość odbywania szkoleń zawodowych,

  • możliwość rozwoju,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Sarnowa
ID: 710297416