2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Tychy
Dodane Dzisiaj o 11:30

Projektant Elektryki (z branży przemysłowej)

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją maszyn przemysłowych poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Projektanta Elektryki, który posiada doświadczenie w projektowaniu maszyn ciężkich/przemysłowych.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie układów elektrycznych maszyn oraz urządzeń

  • Opracowywanie schematów: jednokreskowych, zasadniczych

  • Opracowywanie rysunków montażowych, planów instalacji, specyfikacji materiałowych oraz innych wymaganych dokumentów

  • Udział w procesach certyfikacji maszyn oraz urządzeń zgodnie z aktualnymi wymaganiami górnictwa podziemnego oraz odkrywkowego

  • Przygotowywanie i koordynowanie projektów wraz z innymi zespołami technicznymi

  • Kontrola realizowanych projektów

  • Wsparcie działu serwisu, sprzedaży oraz zakupów

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej 3-4 lata doświadczenia zdobytego w projektowaniu ciężkich maszyn

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektryczne lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical (lub EPLAN, SEE Electrical), Inventor oraz MS Office

  • Umiejętność czytania oraz opracowania rysunku technicznego

  • Znajomość zagadnień z zakresu układów sterowania maszyn oraz elektryki przemysłowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń górniczych

  • Znajomość dyrektywy Maszynowej oraz ATEX, IECEx

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Bonusy roczne

  • Po okresie wdrożenia- hybrydowy system pracy (3 dni z biura, 2 dni z domu)

  • Szeroki pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników, dofinansowanie do okularów korekcyjnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912153528