2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Czerwonak
Katarzyna
Dodane 03 maja 2024

Projektant instalacji elektrycznych /obwodów wtórnych transformatora

Lokalizacja

Czerwonak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Power Engineering Transformatory – firma, która może pochwalić się ponad 70-letnim doświadczeniem w branży. Od 2017 roku jesteśmy częścią renomowanej grupy Končar, czołowego europejskiego producenta rozwiązań elektrotechnicznych. Nasze zaangażowanie w zieloną transformację jest jednym z kluczowych filarów naszej działalności. Dostarczamy wysokiej jakości transformatory o mocy do 80 MVA, spełniające najwyższe standardy efektywności i energooszczędności. Do tej pory zaufało nam wiele uznanych firm europejskich, lista referencyjna ciągle rośnie i trafia na nią co raz więcej klientów, również spoza Europy.

Jako lider w branży, skupiamy się nie tylko na zwinnym dostarczaniu aktualnych rozwiązań technologicznych, ale również na budowaniu zrównoważonej przyszłości. Nasze jednostki charakteryzują się nie tylko wysoką sprawnością i niskimi stratami, ale także pozostawiają minimalny ślad ekologiczny. Przekształcamy wyzwania związane z zieloną transformacją w szanse rozwoju, dlatego jeśli jesteś ambitnym profesjonalistą, lub też chciałbyś nim zostać, podzielasz naszą pasję do rozwoju i innowacji, to dołącz do naszego zespołu. W Power Engineering Transformatory znajdziesz nie tylko pracę, ale również inspirujące i wspierające środowisko do realizacji swoich zawodowych celów. Dołącz do nas już dziś i bądź częścią przyszłości zielonej energii.

Twoje zadania:

·        Tworzenie schematów elektrycznych sterowania i sygnalizacji transformatora

·        Opracowywanie dokumentacji zamówieniowej szaf sterowniczych i sygnałowych

·        Zapewnienie rozwiązań zgodnie z normami i wymaganiami branżowymi oraz klienta w połączeniu z najlepszymi praktykami inżynierskimi

·        Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i prefabrykatorami

·        Tworzenie, dbanie o jakość i płynny przepływ dokumentacji technicznej

·        Bezpośrednia współpraca z działami produkcji i zakupów

Nasze wymagania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Energetyka, Automatyka i robotyka lub pokrewne) lub studenci ostatniego roku studiów (również inżynierskich)

·        Doświadczenie w pracy w pakietach oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych (Engineering Base, EPLAN, See Electrical itp.)

·        Podstawowa znajomość programu AutoCAD

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·        Umiejętność rozwiązywania problemów

·        Samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

·        Doświadczenie i znajomość urządzeń z obszaru elektroenergetyki

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·        Sumienność, kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia

·        Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na jedną zmianę i elastyczny czas pracy

·        Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

·        Możliwość realizowania ciekawych projektów

·        Wsparcie rozwoju (opieka mentora, dofinansowanie do studiów)

·        Przejrzyste zasady wynagradzania uzależnione od stanowiska i umiejętności

·        Program Multisport

·        Program Opieki Zdrowotnej

·        Bony na święta Bożego Narodzenia, paczki dla dzieci

·        Dofinansowanie do urlopu wakacyjnego (wczasy pod gruszą) oraz obozów i kolonii dla dzieci

W odpowiedzi prosimy o powołanie się na numer referencyjny oferty: OP_POW_004.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Czerwonak,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerwonak
ID: 912910663