2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pleszew
MARCIN
Dodane 25 kwietnia 2024

Projektant instalacji fotowoltaicznych

Lokalizacja

Pleszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku – projektant, kosztorysant instalacji fotowoltaicznych. Jeśli jesteś osobą kreatywną i obowiązkową, potrafiącą pracować w zespole, zapraszamy do złożenia aplikacji.

Zakres obowiązków: – tworzenie koncepcji instalacji fotowoltaicznych – instalacje komercyjne, – dobór komponentów – panele, falowniki, konstrukcja, – współpraca z działem projektowym przy instalacjach powyżej 150 kWp.

-  tworzenie ofert

Od kandydata dodatkowo oczekujemy: – znajomości narzędzi do projektowania (np. AutoCAD, PV Sol), – prawa jazdy kat. B, – umiejętności pracy w zespole. Mile widziana obsługa CRM.

Lokalizacja

Pleszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pleszew
ID: 892889436