2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Łódź
  6. Inżynieria - Widzew
Anna Wągrowska
Dodane 03 maja 2024

Projektant instalacji fotowoltaicznych na rynek skandynawski

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy zajmującej się zaopatrzeniem oraz usługami w branży instalacyjnej i przemysłowej, w związku z rozwojem działu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Projektant instalacji fotowoltaicznych / PV Designer

Twoje zadania:

  • samodzielne tworzenie projektów instalacji fotowoltaicznych;

  • analiza technicznych możliwości montażu systemu PV na podstawie materiałów;

  • identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej;

  • wsparcie techniczne dla zespołu sprzedaży działającego w Danii

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja w zakresie odnawialnych źródeł energii);

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną pracę z anglojęzycznym zespołem;

  • bardzo dobra znajomość programu PV*SOL;

  • dobra znajomość Solar-Planit lub podobnego oprogramowania;

  • dobra znajomość programu AutoCAD;

  • dobra znajomość pakietu MS Office(głównie Excela)

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej;

  • udział w zagranicznych projektach na dynamicznie rozwijającym się rynku;

  • opieka medyczna Medicover;

  • dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport;

  • możliwości rozwoju zawodowego;

  • praca w systemie hybrydowym (elastyczne podejście pracodawcy)

W celu złożenia aplikacji prosimy o skorzystanie z formularza OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 914667976