2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Września
Dodane 08 kwietnia 2024

Projektant Instalacji Sanitarnych

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm w Wielkopolsce z branży elektrycznej poszukuje kandydata na stanowisko: Projektant instalacji sanitarnych

Planowany termin rozpoczęcia pracy: od zaraz (Kostrzyn 25 min. od centrum Wrześni)

Zadania:

·         Sporządzanie projektów instalacji sanitarnych w zakresie projektowania sieci, przyłączy oraz instalacji wewnętrznych

·         Kompletowaniu dokumentacji projektowej

·         Opracowywanie rozwiązań zamiennych

·         Wariantowa wycena możliwych rozwiązań

·         Optymalizacja rozwiązań projektowych oraz proponowanie rozwiązań funkcjonalnych i technicznych dla danego obszaru czy instalacji

·         Znajomość oprogramowania CAD

Co oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Umowę o pracę

·         Ubezpieczenie grupowe

·         Niezbędne narzędzia do pracy

·         Szkolenia

·         System premiowania

Wymagamy:

·         Uprawnienia projektanta instalacji sanitarnych

·         Znajomości programu CAD

·         Mile widziany j. angielski lub niemiecki (komunikatywny)

·         Prawo jazdy

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zaangażowaną i gotową do rozwoju w dynamicznym środowisku pracy, to czekamy na Twoją aplikację.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem serwisu.

Aplikując, nie zapomnij dodać KLAUZULI RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Oferta z zatrudnieniem bezpośrednim. Rekrutacje prowadzi FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 877470146