2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piła
Dodane 08 maja 2024

Projektant Instalacji Sanitarnych i HVAC

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • Ukończone studia I lub II stopnia na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewne

  • Obsługa programów środowiska AutoCad

  • Znajomość branży sanitarnej HVAC lub budowlanej

Obowiązki:

  • Sporządzanie rysunków w programie AutoCad

  • Opracowywanie projektów branży sanitarnej pod nadzorem doświadczonych projektantów

  • Udział w wykonywaniu analiz i weryfikacji istniejących instalacji sanitarnych

  • Udział w koordynacji międzybranżowej i uzgodnieniami z inwestorami

  • Udział w weryfikacji zastosowanych rozwiązań podczas uruchomień instalacji

Oczekiwania:

  • umiejętność zarządzania czasem

  • samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w pełnym wymiarze czasowym w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • udział w projektach i współpracę z profesjonalistami z branży

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kartę FIT PROFIT

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 731472720