2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Poznań
  6. Inżynieria - Ogrody
ABRYS Technika
Dodane 29 kwietnia 2024

Projektant/ka; Asystent/ka projektanta (projekty bud. sieci wod-kan.)

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma ABRYS Technika Sp. z o.o jako lider branży w produkcji zbiorników i pojemników z laminatów PS oraz projektowej w zakresie budowy i przebudowy sieci wodno - kanalizacyjnej, zatrudni osobę na stanowisko:

Projektant/ka; Asystent/ka projektanta

Zakres obowiązków:

1.Opracowywanie dokumentacji projektowej budowy lub przebudowy sieci wod-kan. w tym:

  • pozyskiwanie niezbędnych danych do opracowania dokumentacji (współpraca z Zamawiającym);

  • przeprowadzanie inwentaryzacji w terenie;

  • pozyskiwanie opracowań branżowych - współpraca z podwykonawcami, koordynacja międzybranżowa;

  • przygotowywanie dokumentów formalnych i nadzorowanie ich w obiegu, procedowanie decyzji administracyjnych;

  • tworzenie opisów, rysunków, zestawienia materiałów do projektów.

2.Wycena prac projektowych z uwzględnieniem projektów branżowych (na potrzeby tworzenia ofert).

3.Pozyskiwanie zgód na udostępnienie nieruchomości w celu wykonania dokumentacji projektowej przebudowy/budowy sieci.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynierii środowiska bądź budownictwa, ochrony środowiska.

  • Doświadczenie w projektowaniu, wiedza techniczna z obszaru sieci wodno-kanalizacyjnych.

  • Dobra znajomość AutoCad, GstarCad.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość Prawa Budowlanego i aktów wykonawczych do nich.

  • Umiejętność organizacji pracy na stanowisku (realizacja wielu zadań jednocześnie).

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji.

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych bez ograniczeń.

  • Mile widziana znajomość programów kosztorysowych typu Norma PRO, Sykal.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę na cały etat lub umowa zlecenie (wybór należy do Ciebie!).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Terminowe wynagrodzenie.

  • Możliwość pracy od zaraz.

  • Przeszkolenie, przygotowanie i wdrożenie do pracy na oferowanym stanowisku.

  • Dołączenie do zgranego i fajnego zespołu!

  • Możliwość pracy stacjonarnej / zdalnej / hybrydowej.

Miejsce pracy:

ABRYS TECHNIKA SP. Z O.O.

ul. Wiślana 46

60-401 Poznań

Masz pytania? - dzwoń, chętnie odpowiemy na każde!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 911953878