2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Urbanice
Dodane 18 kwietnia 2024

Projektant (-ka), konstruktor (-ka).

Lokalizacja

Urbanice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma Ekomal ma ponad 25 letnie doświadczenia w zakresie projektowania oraz produkcji wysokiej klasy urządzeń lakierniczych oraz kompletnych obiektów lakierniczych dla przemysłu. Ugruntowana pozycja na rynku oraz doskonała oferta sprawiają, że Ekomal cieszy się zaufaniem przedsiębiorstw z różnych branż, w tym branży motoryzacyjnej, meblarskiej i elektromaszynowej. Stawiamy na uczciwość, luźną atmosferę i odpowiedzialną pracę.

Dalszy rozwój w strukturach zależy od indywidualnego podejścia i zaangażowania. Biuro znajduje się pod adresem: EKOMAL, Urbanice 13C, 98-300 Wieluń.

Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz do przyuczenia.

Obowiązki:

  • analiza otrzymanej dokumentacji pod kątem sporządzania projektów oraz kosztorysów,

  • sporządzanie projektów na podstawie dokumentacji technicznej,

  • wycena kosztorysów ofertowych,

  • wysyłanie zapytań do klientów,

  • analiza ofert oraz kontakt z klientami i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (opcjonalnie),

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość programu SOLIDWORKS CAD 3D lub analogicznego,

  • znajomość programu ZWCAD lub analogicznego,

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra samoorganizacja,

  • odpowiedzialność,

  • sumienność.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • udział w ciekawych projektach,

  • możliwość poszerzania wiedzy technicznej,

  • luźną atmosferę pracy,

  • zarobki adekwatne do zdobywanego doświadczenia.

Do aplikacji zapraszamy pod nr telefonów lub osobiście w siedzibie firmy pod adresem: EKOMAL, Urbanice 13C, 98-300 Wieluń

Lokalizacja

Urbanice,

Łódzkie

Łódzkie, Urbanice
ID: 912611992