2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Stara Kiszewa
Dodane 12 kwietnia 2024

Projektant konstrukcji budowlanych - konstruktor

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stara Kiszewa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy szybko rozwijająca się firmą z branży budowlanej. Naszą główną działalnością jest produkcja i montaż budynków w konstrukcji szkieletowej i mieszanej. W ramach zaplanowanych do końca 2024r. inwestycji znajdują się budynki usługowe, mieszkalne jedno i wielorodzinne.

W chwili obecnej aktywnie rozwijamy nie tylko naszą działalność w kraju, ale również w całej Europie, i z tego względu aktywnie poszukujemy profesjonalistów, którzy chcieliby wspólnie z nami uczestniczyć w realizacji tego projektu.

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprosić do aplikowania na stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów budowlanych w branży konstrukcyjno-budowlanej w oparciu o aktualne przepisy oraz standardy budowlane dla obiektów budowanych w technologii szkieletowej drewnianej,

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

  • Opracowywanie dokumentacji oraz rysunków wykonawczych i warsztatowych

  • Uzgodnienia rozwiązań z inwestorami na etapie projektowania.

  • Uzgodnienia międzybranżowe

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Dbamy o naszych klientów i chcemy zapewnić, że u nas znajdą to czego szukają

  • Jesteśmy skoncentrowani na realizacji niestandardowych projektów, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów

  • Stawiamy na ludzi ambitnych i odważnych, którzy chcą pomóc nam podbić europejski rynek

  • Wspieramy inicjatywę i pomysłowość, których rezultatem są nowe metody pracy i poprawa technologii wykonania budynków

  • Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Nowoczesne narzędzia pracy (smartfon, laptop)

  • Zapewniamy pracę w przyjemnym i klimatycznym biurze

  • Umożliwiamy pracę w trybie zdalnym

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia inżynieryjne na kierunku budownictwo lub pokrewne

  • Biegła obsługa komputera w tym AutoCad lub Dietrich’s

  • Znajomość oprogramowania obliczeniowego

  • Odpowiedzialność i dokładność

  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

·        minimum 3-letnie doświadczenie jako asystent projektanta lub projektant

·        dobra znajomość pakietu Ms Office

Lokalizacja

Stara Kiszewa,

Pomorskie

Pomorskie, Stara Kiszewa
ID: 757179019