2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Błaszki
Dodane 09 kwietnia 2024

Projektant/Konstuktor - PRACA STACJONARNA

Lokalizacja

Błaszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma FPHU Maryniaczyk z siedzibą Domaniew 9a, 98-235 Błaszki poszukuje pracownika na stanowisko Projektant/Konstruktor - PRACA STACJONARNA W SIEDZIBIE FIRMY

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie obiektów 3D zgodnie ze standardami firmy,

  • teksturowanie w 3D,

  • Renderowanie 3D

  • Obróbka zdjęć

  • projektowanie i opracowywanie kreatywnych materiałów graficznych wspomagających sprzedaż,

  • dbałość o spójność i jakość realizowanych projektów,

  • ciągła współpraca z poszczególnymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie z obszaru grafiki, projektowania;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość programów graficznych na bardzo dobrym poziomie: Inventor professional 2020 z bazą danych Vault, Autocad 2020, Simlab composer 9 ;

  • Kreatywność i otwartość na zmiany;

  • Umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywność;

  • Ambitne podejście do wyznaczanych celów.

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia animacji.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

Lokalizacja

Błaszki,

Łódzkie

Łódzkie, Błaszki
ID: 673168443