2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gorzów Wielkopolski
Dodane 27 maja 2024

Projektant kuchni – Omnicreatio

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

S-line Studio istnieje na rynku od 16 lat (od początku roku 2022 zmieniliśmy nazwę na "Omnicreatio"), jesteśmy ogólnopolskim studiem projektowym i producentem mebli premium tj. kuchnie, szafy, garderoby.

Jeśli szukasz rozwojowego miejsca pracy oferującego bardzo dobre warunki finansowe              i świetny klimat ta praca jest dla Ciebie.

Kierujemy się wartościami piękna, kreatywności, oryginalności, praktyczności i rozwoju. Współtworzymy środowisko pracy w którym można realizować swoje potrzeby, współpracować ze sobą, inspirować innych, dobrze zarabiać i się rozwijać.

Jeśli ten opis do Ciebie pasuje i chcesz projektować wnętrza, to koniecznie się spotkajmy                       i porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb klienta;

  • Tworzenie koncepcji w formie wizualizacji;

  • Wprowadzanie zmian w koncepcji;

  • Pomiary (zależy od etapu realizacji);

  • Tworzenie projektów branżowych pod projekt;

  • Współtworzenie wraz z klientem i innymi branżystami koncepcji instalacji, rekuperacji, klimatyzacji i wentylacji, nagłośnienia, instalacji pod dom inteligentny;

  • Wybór materiałów;

  • Tworzenie projektu wizualizacji całościowej z wybranymi materiałami;

  • Szkolenie się;

  • Monitorowanie trendów w branży.

Nasze wymagania :

  • Doświadczenie przy pełnieniu podobnych obowiązków;

  • Obsługa klienta segmentu premium;

  • Sprawna obsługa oprogramowania CAD DECOR;

  • Znajomość umiejętności sprzedażowych;

  • Znajomość branży kuchni oraz sprzętów AGD;

  • Kompetencje miękkie / negocjacyjne / sprzedażowe / marketingowe;

  • Otwartości na rozwój, znajomości trendów branżowych i wcześniejszych realizacji firmy;

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność;

  • Wiedza o procesie działalności studia projektowego;

  • Prawo jazdy.

Oferujemy :

  • Atrakcyjny model wynagrodzenia, pozwalający na znaczne podniesienie zarobków;

  • Dużą ilość różnorodnych klientów z różnych sektorów rynku;

  • Szkolenia z zakresu umiejętności twardych (podnoszące kwalifikacje zawodowe) i miękkich (z zakresu inteligencji emocjonalnej, zarządzania czasem, komunikacji);

  • Przyjazną i rozwijającą kulturę organizacyjną opartą o nowoczesne przywództwo i zarządzanie przedsiębiorstwem;

  • Work life balance;

  • Komputer, telefon komórkowy;

  • Pracę w elastycznym wymiarze godzin.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 917987093