2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kalsk
Dodane 18 maja 2024

Projektant mebli / Konstruktor mebli / Technolog mebli

Lokalizacja

Kalsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis firmy

WENART Sp. z o. o. polski producent mebli

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem procesów technologicznych produkcji i sprzedaży poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy:  Kalsk 66-100 Sulechów

Główne zadania:

  • Wykonywanie dokumentacji technologicznej mebli na produkcję;

  • Sporządzanie listy potrzebnych do realizacji projektu materiałów;

  • Wykonywanie pomiarów pomieszczeń pod zabudowy meblowe;

  • Projektowanie mebli na zamówienie oraz przygotowywanie wizualizacji;

  • Wykonywanie wycen oraz ofert wykonania mebli;

  • Rozmowa z klientami i prezentacja oferty firmy;

Wymagania

  • dobra znajomość technologii produkcji mebli;

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy przy wykonywaniu dokumentacji technologicznej mebli na produkcję;

  • ścisła współpraca w zespole przy uzgadnianiu założeń projektowych oraz z zakładem produkcyjnym w trakcie realizacji bieżących zleceń

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w oparciu o systemy CAD: np. AutoCAD

  • komunikatywność oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji w procesie wykonywania dokumentacji technologicznej;

  • prawo jazdy kat. B;

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu do projektowania mebli TopSolid Wood

  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

Oferujemy

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy,;

  • Pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dużą samodzielność w pracy oraz miłą atmosferę;

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i zgranym zespołem pracowników;

Osoby zainteresowane poprosimy o wysłanie aplikacji bądź kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Kalsk,

Lubuskie

Lubuskie, Kalsk
ID: 917543469