2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kalisz
Dodane 30 kwietnia 2024

Projektant mebli/ Obsługa klienta

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Interesujesz się projektowaniem mebli? A może już masz za sobą fajne realizacje?

To Twoja pasja, zamiłowanie, sposób na pracę, która sprawia dużo radości?

Pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności w obszarze projektowania, oferując szereg szkoleń.

Poszukujemy projektanta mebli w nowoczesnym studio kuchni i szaf KOMANDOR w Kaliszu

Zakres obowiązków: projektowanie szaf, mebli kuchennych i innych mebli na wymiar, prezentacja naszych produktów, doradztwo i obsługa klienta.

Wyposażymy Cię we wszystkie niezbędne narzędzia pracy, a w początkowym okresie pracy wdrożymy w proces projektowania mebli.

Czego oczekujemy? Przede wszystkim zmysłu do projektowania. A z bardziej przyziemnych spraw: bardzo dobrej obsługi komputera, miłej aparycji, prawa jazdy kat. B. Będziesz idealnym kandydatem jeśli skończyłaś/eś liceum plastyczne lub kursy projektowania wnętrz, orientujesz się w materiałach i projektujesz meble w programie CAD Kuchnie, Planit Fusion lub Palette CAD (a jeśli nie, nauczymy Cię)

Co oferujemy Tobie? Wynagrodzenie stałe + prowizję za pozyskiwanie zleceń, stabilną pracę, możliwość rozwoju i zbudowania własnego rynku, samodzielne stanowisko. Obsługując naszych klientów, zbudujesz swoją markę osobistą. Prześlij swoje CV jeśli nasza oferta, to oferta dla Ciebie.

Koniecznie z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 843497169