2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Andrychów
Dodane 31 marca 2024

Projektant opakowań

Wynagrodzenie

6 117 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Konstruktor / Projektant opakowań kartonowych

Miejsce pracy okolice Kęt i Andrychowa

Opis stanowiska

  • wykonywanie rysunków technicznych i siatek opakowań z tektury litej i falistej

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • modyfikacja projektów w zakresie budowy i funkcjonowania opakowania

  • projektowanie i wycinanie prototypów opakowań

  • przygotowywanie projektów wykrojników do dalszego etapu produkcji

  • wdrażanie nowych standardów ,wybór dostawców,zamawianie narzędzi

Wymagania

  • konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku projektowym w branży poligraficznej

  • wymagana wiedza z zakresu dobierania konstrukcji opakowania do użytego materiału

  • umiejętność projektowania w ArtiosCad , Auto Cad, Adobe Ilustrator, Corel Draw

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe, (ASP, Wzornictwo przemysłowe, Grafika, Poligrafia), pasja związana z projektowaniem graficznym

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wykonywania kilku zadań jednocześnie

  • dobra komunikatywność i umiejętność współpracy z klientami

  • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz własna inicjatywa.

Korzyści

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • codziennie nowe wyzwania projektowe

  • prace w miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • do dyspozycji zaawansowany ploter tnący

  • nauka obsługi plotera laserowego

  • możliwość kursu projektowania z opcją 3D

Prosimy o przesyłanie ( CV )

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 626795290