2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 17 kwietnia 2024

Projektant Planista Inżynier sanitarny TGA Berlin- Home Office Niemcy

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy

Projektant Planista Inżynier sanitarny TGA (k/m) z językiem niemieckim- techniczne wyposażenie budynków - Home Office- Berlin

THOR® –niemiecka firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od 25 lat wspieramy naszych klientów w branży instalacji domowych, przemysłowych oraz instalacji zaopatrzeniowych – zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach budowlanych. Obecnie mamy ponad 1000 pracowników, którzy pracują w całych Niemczech. Czy chce Pan/i dołączyć do THOR®?

Poszukujemy projektantów w dziedzinie systemów sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych do pracy w systemie Home Office - początkowe przeszkolenie około 2 tygodnie w Berlinie.

Oferujemy niemiecką umowę o pracę, możliwość pracy we własnym domu oraz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji.

Zadania:

- planowanie i projektowanie systemów technicznego wyposażenia budynków w dużych projektach (budownictwo komercyjne, mieszkaniowe i przemysłowe)

- rysunki i planowanie 3D

Profil kandydata:

- ukończone studia wyższe w dziedzinie inżynieria środowiska (techniczne wyposażenie budynków, ogrzewnictwo, wentylacja, instalacje sanitarne itp.)

- doświadczenie w dziedzinie projektowania 3D

- dobra znajomość programów CAD i obliczeniowych (AutoCAD, Linear, Plancal Nova)

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

Zainteresowane osoby prosimy wysyłać kompletne dokumenty aplikacyjne wyłącznie w języku niemieckim wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwanego wynagrodzenia przez portal olx.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910813544