2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Jeżyce
Leroy Merlin
Dodane 03 maja 2024

Projektant/projektantka - LEROY MERLIN - Swadzim

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

OPIS

Kogo szukamy?

  • potrafisz projektować i aranżować wnętrza;

  • śledzisz nowe trendy i rozwiązania;

  • lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z ludźmi;

  • potrafisz słuchać i proponować inspirujące rozwiązania;

  • potrafisz działać zespołowo.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • przygotowywanie wizualizacji projektów zleconych przez klientów;

  • profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedażową w punkcie projektowania;

  • dbałość o wizerunek i ekspozycję w strefie aranżacji.

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

APLIKUJ JUŻ DZIŚ – SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE / CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Klauzula RODO

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 14. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl  w polityce prywatności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 914667606