2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kościan
CDRL SA
Dodane 24 kwietnia 2024

Projektant/Projektantka Odzieży. Praca zdalna. B2B. Zapraszamy!

Lokalizacja

Kościan

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej. Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant / Projektantka Odzieży

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie kolekcji

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz opisów marketingowych odzieży

  • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji

  • Czuwanie nad spójnością stylistyczną kolekcji

  • Prezentowanie projektów i kolekcji oraz nanoszenie niezbędnych poprawek

  • Współpraca z konstruktorami odzieży i kupcami

  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu odzieży dziecięcej

  • Portfolio – koniecznie dołącz je wraz z CV lub umieść link do swoich prac

  • Znajomość materiałów, wiedza o konstrukcji odzieży i technologii produkcji odzieży

  • Kreatywność, poczucie estetyki

  • Zaangażowanie, nastawienie na współpracę

  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość

  • Znajomość obsługi programów: Corel Draw

  • Znajomość bieżących trendów mody i rynku odzieżowego

  • Umiejętność współpracy, otwartość na rozmowę i informację zwrotną

To oferujemy:

  • Współpraca w ramach umowy B2B lub umowy o dzieło

  • Praca zdalna. Sporadyczne spotkania w naszym biurze w Pianowie k. Kościana

  • Możliwość współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Współpracę w miłej atmosferze, wśród osób pełnych pasji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 909171864