2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Kościerzyna
Dodane 19 kwietnia 2024

Projektant Sieci Elektroenergetycznych / Asystent Projektanta.

Wynagrodzenie

5 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościerzyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy sieci energetycznych z wymogami prawa budowalnego i wymogami klientów.

Możliwość przyuczenia w celu zdobycia praktyki w projektowaniu.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie wizji lokalnych w terenie

  • wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem projektowym oraz budowlanym

  • opracowanie dokumentacji technicznej (projekt budowlany, wykonawczy, dokumentacja powykonawczych) według wytycznych i standardów Inwestorów

Wymagania:

• Mile widziana praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego i energetycznego, planowania przestrzennego, przepisów ochrony środowiska oraz innych regulacji prawnych związanych z budownictwem;

• Mile widziana znajomość zagadnień i doświadczenie z zakresu budowy sieci energetycznych, oświetleniowych;

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Znajomości systemów AutoCAD;

• Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

• Dobra organizacja pracy;

• Dobra znajomość MS Office;

• Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju,

  • atrakcyjną pensję (premie),

  • pracę w doświadczonym, przyjaznym zespole,

Praca tylko stacjonarna w siedzibie naszej firmy, gdzie czeka komfortowe stanowisko dla projektanta.

Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, doświadczenia zawodowego i zaangażowania w pracy.

Lokalizacja

Kościerzyna,

Pomorskie

Pomorskie, Kościerzyna
ID: 837902033