2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Zachodniopomorskie
  5. Inżynieria - Szczecin
  6. Inżynieria - Niebuszewo
Dodane 09 maja 2024

Projektant sprzętu elektronicznego

Lokalizacja

Szczecin, Niebuszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, rozwój komponentów sprzętowych (układów elektronicznych).

Szukasz miejsca, w którym będziesz miał możliwość wykorzystać swoją wiedzę w zakresie inżynierii projektowania sprzętu do tworzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych? Jesteś osobą, która lubi wyzwania i ceni pracę w atmosferze współpracy, ta oferta jest dla Ciebie.

Główne zadania:

  • Projektowanie architektury sprzętowej

  • Projektowanie obwodów elektronicznych wraz z obliczeniami, symulacją i tworzeniem schematów

  • Projektowanie wielowarstwowych płytek drukowanych

  • Testowanie i usuwanie błędów w prototypach sprzętowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Weryfikacja schematów i płytek PCB

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku elektronika lub pokrewnym

  • Doświadczenie w projektowaniu układów analogowych i cyfrowych, przy doborze odpowiednich komponentów i materiałów do projektowanego sprzętu

  • Znajomość oprogramowania EDA

  • Praca ze sprzętem laboratoryjnym tj. oscyloskop, multimetr, generator sygnałowy

  • Doświadczenie w uruchamianiu prototypów (montaż, testowanie)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC)

  • Język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • Efektywna organizacja pracy i komunikacja

Z naszej strony oferujemy:

  • Pakiet świadczeń: Prywatna opieka medyczna, Multisport, parking dla samochodów i rowerów, strefa wypoczynku

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Hybrydowy model pracy (60% pracy z biura)

  • Dofinansowanie kursów żeglarskich i motorowodnych oraz możliwość korzystania z firmowego jachtu

  • Pakiet szkoleń. Otrzymasz niezbędne wsparcie w rozwoju umiejętności zawodowych w zakresie oprogramowania oraz narzędzi używanych do pracy.

Jeśli lubisz wyzwania, szukasz pracy w firmie, w której realizowane są ciekawe i wymagające projekty, chętnie się z Tobą spotkamy!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo
ID: 917121000