2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Mazowieckie
  6. Grafika - Dziekanów Leśny
Dodane 04 kwietnia 2024

Projektant stoisk targowych

Lokalizacja

Dziekanów Leśny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży wystawienniczej, zajmująca się kompleksową obsługą targów międzynarodowych poszukuje pracownika na stanowisko:

 PROJEKTANT STOISK TARGOWYCH

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej stoisk wystawienniczych w programach typu CAD.

  • Tworzenie projektów i wizualizacji 3D.

  • Dobór odpowiednich materiałów i technologii realizacji.

  • Współpraca z działem marketingu oraz produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na stanowisku projektant, architekt mile widziane.

  • Znajomość programów typu CAD do wykonywania dokumentacji 2D.

  • Znajomość programów projektowych 3D do wizualizacji.

  • Sumienność i odpowiedzialność.

  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu (szczególnie w sezonie wystawienniczym).

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowa o pracę, pełny etat.

  • Pracę w zgranym zespole.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach oraz realizację własnych umiejętności.

Mile widziane osoby z doświadczeniem branżowym.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

PPH Maxpol Sp. z o.o.

maxpol-targi.com.pl

Lokalizacja

Dziekanów Leśny,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dziekanów Leśny
ID: 754675283