2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wawer
Dodane 23 maja 2024

projektant wnętrz

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Kreatywnego Mistrza Projektowania!

OLIVIA DESIGN jest firmą specjalizującą się w tworzeniu wyjątkowych wnętrz, które odzwierciedlają osobowość i styl naszych klientów. Jeśli kochasz projektowanie, masz oko do detali i chcesz dołączyć do zgranego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego Architekta wnętrz

  • Znajomość programów graficznych 3DS MAX, AutoCAD, V-Ray

  • sporządzanie dokumentacji technicznej

  • Tworzenie foto -realistycznych wizualizacji

  • Wysokie poczucie estetyki

  • Terminowość, sumienność, dokładność

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie projektów

  • Opracowywanie projektów wnętrz zgodnie z oczekiwaniami klientów

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i wizualizacji

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie o dowolną formę umowy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz premie

  • Wyjazdy na targi designu

  • Szkolenia materiałowe związane z aktualnymi trendami w projektowaniu ( dotyczące m.in. płytek, podług, armatury, umeblowania itp.)

  • Praca nad ciekawymi oraz indywidualnymi projektami

  • Praca w młodym i ambitnym zespole

Lokalizacja:

  • Praca stacjonarna w Warszawie - Biuro OLIVIA DESIGN,

Godziny Pracy:

  • Poniedziałek - Piątek, 10:00 - 18:00

CV i PORTOFOLIO oraz rysunek techniczny zabudowy meblowej bądź instalacji elektrycznej prosimy wysyłać na adres : biuro(malpa)oliviadesign.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 918886384