2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Projektant wnętrz

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą - z wieloletnim doświadczeniem - która specjalizuje się w tworzeniu harmonijnych i ergonomicznych przestrzeni. Naszą misją jest maksymalne ułatwienie Klientom procesu aranżacji i wyposażenia lokali. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ludzi kreatywnych i ambitnych pasjonujących się projektowaniem wnętrz. Pracując w naszym zespole zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe oraz możliwość rozwoju. Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji.

Twój zakres obowiązków:

  •          Inwentaryzacja lokali

  •          Przygotowywanie układów funkcjonalnych, projektów wnętrz oraz wizualizacji

  •          Przygotowywanie dokumentacji technicznych oraz kosztorysów

  •          Nadzór autorski nad realizacją zamówień oraz prowadzonymi pracami

  •          Fachowe doradztwo oraz kompleksowa obsługa Klienta

  •          Samodzielne prowadzenie Klienta

Nasze wymagania:

  •          Doświadczenie zawodowe w obszarze wyżej wymienionych obowiązków

  •            Znajomość programów do projektowania wnętrz typu : Autocad, 3dsmax + vray lub 3dsmax + corona

  •          Znajomość branży wyposażenia wnętrz, zasad konstrukcji mebli, materiałów produkcyjnych

  •          Wysoka kultura osobista

  •          Dobre nastawienie do pracy, optymizm i chęć rozwoju

  •          Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi

  •          Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i terminowość

  •          Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •          Świetną i inspirującą atmosferę w pracy – wsparcie zespołu

  •          Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  •          Niezbędne narzędzia do pracy

  •          Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  •          Samodzielne stanowisko, mające wpływ na rozwój firmy

Aplikując prosimy załączyć:

- CV oraz portfolio z przykładowymi wizualizacjami oraz dokumentacją techniczną

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 878026224