2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sieradz
Dodane 09 kwietnia 2024

Projektant wnętrz/ mebli

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Furnimeb zajmująca się produkcją i dystrybucją mebli do wnętrz hotelowych w Polsce i na rynkach zagranicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektanta wnętrz/ mebli.

Wykonujemy realizacje dla polskich i międzynarodowych sieci hotelowych. W związku z  powyższym szukamy osób chętnych brać udział w procesie projektowania wystroju wnętrz poprzez wizualizacje 3D przygotowane przez nas  i przy współudziale innych polskich i międzynarodowych projektantów. Poszukujemy kandydatów do pracy w naszej nowej fabryce w Drząznej w okolicach Sieradza.

Główne zadania:

1.      Przygotowanie projektów 3D wnętrz hotelowych i innych instytucji publicznych

2.      Wykonanie specyfikacji mebli dla klienta

3.      Prezentacja narysowanych projektów

4.      Wybór materiałów dla wykonywanych mebli

5.      Uzgodnienia z klientami i z zewnętrznymi projektantami

6.      Inwentaryzacja pomieszczeń wyposażanych obiektów

7.      Udział w przygotowywaniu materiałów marketingowych związanych z wyposażanymi obiektami

Nasze oczekiwania:

1.      Orientacji w branży meblarskiej i trendach w projektowaniu wnętrz

2.      Kreatywnego i indywidualnego podejścia do klienta

3.      Okazywania samodzielności w powierzanych zadaniach

4.      Skrupulatności i dokładności

5.      Komunikatywności

6.      Chęci rozwijania swoich umiejętności

7.      Wykształcenia min średniego

8.      Znajomości języków obcych - angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na podstawową komunikację

9.      Mile widziana znajomość programów branżowych (Pro 100/ Corel)

10. Dyspozycyjność (przy konieczności dokonania pomiaru u klienta lub przy nadzorze podczas montażu)

Oferujemy:

1.      Stabilne warunki zatrudnienia

2.      Etat

3.      Możliwości samorealizacji  w dynamicznie rozwijającej się firmie

4.      Premie w zależności od zaangażowania w projekty

5.      Bonus na święta

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 909060554