2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Małopolskie
  6. Hostessa, host - Kraków
  7. Hostessa, host - Podgórze
PMT
Dodane 24 kwietnia 2024

Promotor marki Premium - ok. 500zł brutto/weekend

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy Hostess/Promotorów

Ambasadorów marki Premium w branży alkoholowej.

Termin akcji promocyjnych:

  • kwiecień

  • piątki (16:00-21:00) i soboty (11:00-18:00)

Lokalizacja:

  • Carrefour, ul. Pawia 5, Kraków

Stawka:

  • bez doświadczenia: 36zł/h brutto + premia (za realizację celów sprzedażowych)

  • z doświadczeniem/kursem barmańskim: 40zł/h brutto + premia (za realizację celów sprzedażowych)

Do wykonania zlecenia niezbędne jest orzeczenie lekarskie/książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków

  • Aktywne promowanie produktów według standardów,

  • Efektywna sprzedaż promowanej marki oraz pozostałego asortymentu,

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Uzupełnianie raportów ze sprzedaży.

Poszukiwane kompetencje

  • Mile widziane doświadczenie barmańskie lub w sprzedaży alkoholowej,

  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • Pełnoletność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Stałą, stabilną współpracę,

  • Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

  • Możliwość podjęcia współpracy w kolejnych zleceniach,

  • Zlecenia o charakterze dorywczym,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 909129102