2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Kujawsko-pomorskie
  6. Hostessa, host - Bydgoszcz
Dodane 16 kwietnia 2024

Promotor / Promotorka znanej marki komputerów osobistych w Bydgoszczy

Wynagrodzenie

27,70 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Promotor / Promotorka znanej marki komputerów osobistych i produktów z dziedziny IT w Bydgoszczy Poszukujemy osób: ·

Komunikatywnych i zaangażowanych w realizację celów sprzedażowych, ·

Interesujących się nowinkami technologicznymi, ·

Dyspozycyjnych w godzinach największego ruchu w punktach handlowych (godziny popołudniowe oraz weekendy), ·

Otwartych i lubiących kontakt z ludźmi.

Praca w charakterze promotora/promotorki znanej marki komputerów osobistych (praca na terenie elektromarketów).

·Zakres obowiązków:

·Dbałość o ekspozycję produktową, ·

·Promowanie marki wśród klientów sklepu

· Sumienne raportowanie wyników sprzedażowych w dedykowanej aplikacji

· Sprzedaż bezpośrednia i prezentacja produktów marki.

Zapewniamy: ·

·Długofalową współpracę w oparciu o umowę zlecenie, ·

·Szkolenia produktowe oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy,

· Pracę w wymiarze 80h-110h/miesięcznie (głównie weekendy), ·

Wynagrodzenie 27,70zł netto/h,

Elastyczny grafik pracy

Atrakcyjne premie sprzedażowe od niemal każdego produktu przy realizacji założonego targetu sprzedażowego (tylko od Ciebie zależy ile ona wyniesie).

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Proszę o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912349316