2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Poznań
  7. Pozostałe w Zdrowie - Wilda
Dodane 14 kwietnia 2024

Promotor zdrowego stylu życia / Metamorfoza sylwetki

Wynagrodzenie

2 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

- Chcesz zgubić nadmiar kilogramów, ukształtować sylwetkę i jednocześnie za to zarobić?

- Szukasz nowego zajęcia na dodatkowo?

- Interesują Cię rosnące dochody względem twojego zaangażowania?

Jeżeli odpowiedz na conajmniej 2/3 pytań brzmi tak „TAK!” jesteś osobą, której szukam!

Gdy zdecydujemy się na współpracę to zaczniemy od miesięcznego programu METAMORFOZY SYLWETKI - zadbania o twoją formę/sylwetkę i zdrowie , oraz szkolenia na temat odżywiania, suplementacji i obsługi klienta, po tym okresie próbnym zostaniesz Promotorem zdrowego stylu życia i możesz zarabiać kwoty podane na stronie ogłoszenia, oraz większe. Dodatkowo premie uznaniowe w postaci wyjazdów wakacyjnych do 10 razy na rok.

Ilość godzin i zakres obowiązków ustalamy indywidualnie.

Całościowe przeszkolenie zapewnione, poprowadzimy Cię do najlepszej formy w życiu i nauczmy jak promować swoją osobę i markę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 811942098