2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Wilda
Dodane 09 maja 2024

Promotorka zdrowia i sylwetki - Wielkopolska

Wynagrodzenie

1 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

-  Nie boisz się wyzwań?

- Chcesz zarabiać tyle ile jesteś warta?

- Szukasz nowego, rozwijającego zajęcia?

- Jesteś osobą ambitną?

- Chcesz zostać w przyszłości swoim własnym szefem?

Jeżeli na przynajmniej dwa z tych pytań odpowiedziałaś „TAK” jesteś być może osobą, której szukam.

Możliwość współpracy jako Influencerka lub Promotorka zdrowia.

Ilość godzin i zakres obowiązków ustalamy indywidualnie.

Zapewniamy szkolenia, oraz prowadzenie i wsparcie leadera na każdym kroku współpracy.

Wynagrodzenie prowizyjne zależne od zaanagażowania ("zarabiaj tyle ile jesteś warta").

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość z załączeniem nr telefonu kontaktowego.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 811950008