2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Promowanie wydarzeń/praca dodatkowa lub stała/tygodniówki

Wynagrodzenie

3 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Promotor Wydarzeń

Lokalizacja: Wrocław, Rynek 33

Godziny pracy: Start o godzinie 20:00

Wynagrodzenie: Tygodniówki + prowizja

Wiek: Minimum 18 lat

Język: Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Opis stanowiska:

Szukasz łatwego sposobu na dodatkowy zarobek? Dołącz do naszego zespołu jako Promotor Wydarzeń! Nasza firma oferuje atrakcyjne możliwości zarobkowe dla osób pełnych energii i gotowych do pracy.

Obowiązki:

  • Zachęcanie przechodniów do udziału w naszych wydarzeniach i aktywnego spędzania czasu;

  • Praca na świeżym powietrzu w sercu miasta;

  • Budowanie relacji z klientami i zachęcanie ich do udziału w naszych wydarzeniach

Szkolenie:

  • Nowi pracownicy otrzymują dwutygodniowe szkolenie pod okiem doświadczonych kolegów, aby zapewnić im niezbędne umiejętności i pewność siebie w pracy.

Dodatkowe wymagania:

  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu;

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Gotowość do pracy wieczorami oraz w weekendy;

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w formie tygodniówek, w tym system prowizyjny;

  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością szybkiego rozwoju;

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w branży eventowej.

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania i chcesz zarabiać łatwe pieniądze, prześlij swoje CV za pomocą formularza kontaktowego.

Dołącz do nas już dziś i zacznij zarabiać!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913945363