2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Radomsko
Dodane 03 kwietnia 2024

Prosta praca na produkcji - transport - od zaraz!

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Agencja pracy tymczasowej

Rekrutację prowadzi agencja pracy tymczasowej HSS Work (certyfikat nr 22915). Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji.

Miejsce pracy: Kleszczów

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień

  • Naklejanie etykiet

  • Pakowanie wyrobu gotowego

  • Kontrola jakości produktu

  • Układanie paczek na paletach

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3zmian 8h (od poniedziałku do piątku)

  • Bezpłatny transport z: Radomska, Pajęczna, Rząśni, Sulmierzyc i Szczercowa

  • Kompletne szkolenie stanowiskowe

  • Umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie na start 27,70zł brutto/h

  • Dodatek nocny

  • Szybkie zatrudnienie

  • Miłą atmosferę w pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • Dokładności

  • Chęci do pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.PL

(skontaktujemy się z wybranymi kandydatami)

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 877927003